Serwis samochodowy w Gdańsku od 1992r.

Firma AUTO SERWIS MM MAREK MAKURAT posiada wieloletnie doświadczenie oferując swoje usługi na rynku od 1992r. Od początku działalności domeną naszej firmy były naprawy po kolizyjne pojazdów (blacharsko-lakiernicze) i w dalszym ciągu są naszą pasją. Kompleksowy zakres usług oraz wysoka jakość ich świadczenia stale poszerzają grono zadowolonych klientów.

blank

Zakład kategorii I wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do wszelkich napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych. Naprawy wykonywane są szybko i profesjonalnie w oparciu o wysokie doświadczenie i kwalifikacje personelu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz ubezpieczenie i doubezpieczenie Państwa samochodu po szkodzie komunikacyjnej. Dbając o Państwa cenny czas umożliwiliśmy dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym zakładzie. Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy, aż po jej zakończenie. Na czas naprawy Państwa pojazdu oferujemy samochody zastępcze.

blank

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, profesjonalna obsługa oraz gwarancja na świadczone usługi sprawiły, że nasza firma stała się wiodącym serwisem samochodowym w regionie i nie tylko. Proponując Państwu skorzystanie z usług naszego serwisu zapewniamy wysoką jakość usług i gwarantujemy, że samochód po naprawie zostanie oddany Państwu w stanie idealnym technicznie i estetycznie, zgodnie z technologią naprawy i gwarancją na wykonaną usługę.

blank

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami: